05.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Невдалий вояж у Шпитьки

Наступним суперником наших “соколят” стали однолітки з села Шпитьки. Команда добре підготовлена, навчана і, за словами тренера, досвідчена – вже кілька років хлопці регулярно змагаються в турнірах. Для нашої ж команди цей матч лише п’ятий в історії виступів в КСРФФ.

Цього разу склад був фактично бойовим. Лише відсутність Рапчевського лякала – Влад є лідером атак нашої команди і його відсутність позначилася на підсумковому результаті.

Як і прогнозувалося, розпочався матч з атак господарів. Довгий час наша команда трималася, іноді шукаючи своє щастя в контратаках. Але пасивність захисту та центру поля дозволяла Шпитькам дуже багато. Як результат – чотири голи у воротах Плічка в першому таймі. Натомість наша команда відповіла одним забитим м’ячем, який по-своєму унікальний. Його авторами стали три наймолодші гравці “Сокола”: Ткачик Jr. відібрав, Сіманько протягнув і віддав на Сіренка, який у стилі Ібрагімовича протиснув трьох (!) захисників і забив свій четвертий гол у сезоні.

Надалі саме ця трійка була найбільш активною на полі. А от у лідерів гра зовсім не пішла. В першу чергу хлопці не впоралися з хвилюванням, але такі матчі – дуже хороші лакмусові папірці, через які проходить кожна команда на шляху становлення.

В’ячеслав Скоропад, тренер СФК Сокіл: “Продовжуємо набивати шишки, і це нормально. Сьогодні не побачив у багатьох гравців бажання. Мабуть, після перемоги у другому турі з’ явилася переоцінка власних можливостей, будемо спілкуватися.
Не варто забувати, що ми граємо проти команд, які вже давно грають і тренуються. Ми ж тільки починаємо свій шлях, і ще не всі зрозуміли, яка різниця між змаганнями та футбіком на Садовій з друзями)
“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P