05.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Негативний результат при хорошій грі

Черговий свій матч провела дитяча команда “Сокола – цього разу в гостях проти ФК “Іванковичі”.

До цього матчу команда підійшла з серйозними кадровими втратами: захворіли обидва голкіпери, також були відсутні Кожем’яка та Ткачик, які є гравцями основного складу. Загалом тренерський штаб міг розраховувати тільки на три заміни.

Початок матчу залишився за нашими хлопцями – соколята провели кілька непоганих атак, але забракло точності в завершенні. А от суперник використав чи не першу свою можливість – після кількох рикошетів ніхто не завадив гравцеві господарів забити м’яч у ворота Левченка.

До честі наших гравців, команда не дозволила суперникові розвинути успіх, а побігла атакувати. Результатом активних дій став дебютний гол за “Сокіл” у виконанні Москальчука. Максим, щойно з’ явившись на полі, опинився першим на м’ячі і парашутом відправив його під поперечину.

Соколята вигідно вирізнялися на фоні суперника, який грав примітивно, використовуючи лише швидкість одного зі своїх лідерів. Натомість наші хлопці не цуралися грати в пас, комбінувати, підключати фланги та грамотно захищалися

Другу половину однозначно можна занести в актив “Соколу”. Чого варті лише сольні проходи з м’ячем Сіманька, моменти Сіренка та традиційна активність Рапчевського! На жаль, без результату. А коли арбітр вже готувався дати сигнал про завершення матчу, “Іванковичі” забили вдруге. Секундна втрата концентрації, дальній постріл – і Левченко не врятував. Хоча до цього забивати мали ми: Рапчевський шикарним ударом спрямував сферу у ворота, голкіпер був безсилий, але на заваді голу стала голова Сіренка, який не зорієнтувався у ситуації.

Хороша гра, але супернику більше пощастило. Перемоги попереду!
В’ячеслав Скоропад, тренер Сокола: “Після гри я подякував усім гравцям. Вони молодці! Програти можна по різному, головне – робити висновки з кожної гри. На жаль, з цим у нас поки проблеми, психологічно хлопці не сприймають поразки, як щось негативне. Але з кожною грою ми стаємо морально сильнішими
Дуже радує наша молодь, гравці з команди 13-14 р.н. Багатьом старшим слід у них повчитися.
Суперник нічим не здивував. Просто у кожного свої задачі. У них – перемога за будь-яку ціну. У нас – якість гри та вміння втілювати тренерські думки на полі. Сьогодні кожен впорався зі своїм завданням!
“.

Наступний матч в рамках першості Києво-Святошинського регіону наша команда проведе 6 жовтня у Шпитьках. Початок о 17.00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P