08.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

СФК “Сокіл” U-10. Завершуємо чемпіонат КСРФФ

У п’ятницю, 29 жовтня, дитяча команда “Сокола” прибула на черговий матч першості КСРФФ до Вишневого. Суперник – місцеві однолітки з ФК “Гостинний двір”.

Після серії поразок та відверто невдалих матчів всі чекали від соколят результату, і хлопці не розчарували. Кілька хвилин наша команда, як завжди, звикала до поля і суперника. Але навіть у цей відтинок часу ми мали хороший момент для голу – Сіренко дочекався помилки від захисника і вийшов на дуель з голкіпером, яку благополучно і програв.

Надалі команди діяли на зустрічних курсах. Найбільш небезпечним з боку суперника був момент, коли Кожем’яка виніс сферу з порожніх воріт. У всіх інших ситуаціях надійно діяв наш кіпер.

Другу половину активніше розпочали господарі поля. Щоправда, віднайти ключі до воріт “Сокола” ніяк не вдавалося. А от наші хлопці заграли впевненіше і були нагороджені за свої старання. Після розіграшу кутового м’яч опинився у Ткачика, капітан рубежівців на замаху прибрав опонента і точно навісив у центр карної зони. З ударом Монарха голкіпер впорався, але всюдисущий Сіренко першим опинився на добиванні! Це вже п’ ятий м’яч юного нападника у цьому сезоні. Сподіваємось, не останній!

Кінцівка зустрічі була дуже нервовою: могли і пропустити, і другий забити. Однак захист “Сокола” цього дня діяв бездоганно! 1:0, складна перемога нашої команди.

Наступний матч зіграємо вдома, у середу 3 листопада о 16.00. Суперник – ще одна команда “Гостинного двору”, яка точно прагнутиме реваншу!

Андрій Ковтун, тренер СФК Сокіл: “Дуже необхідна в психологічному плані перемога. Хлопці ще не вірять у свої сили, бояться грати, часто не беруть на себе відповідальність. Тому проти більш досвідчених команд нам складно. Показовий момент сьогодні – забитий м’яч. Свят Ткачик не побоявся взяти гру на себе, обіграти, проявити себе – маємо результат! Є багато роботи, бачимо свої помилки і працюємо над ними“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P