08.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Зміни у тренерському штабі

Олександр Бабак

Олександр Бабак

Після майже 5-місячної перерви СФК «Сокіл» відновив тренування та розпочав підготовку до чемпіонату Київської області, який може стартувати 20-го серпня. Наразі участь у змаганнях підтвердили дванадцять команд. Окрім «Сокола» за звання чемпіона Київщини поборються «Дружба» (Мирівка), «Денгофф» (Денихівка), «Штурм» (Іванків), «Баварія» (Святопетрівське), «Полісся» (Ставки), СК «Гатне», «Партизан» (Кодра), «Зоря Миронівщини» (Миронівка), «Білгород» (Білогородка), «Арсенал» U-19 (Київ) та «Вишня» (Вишневе).

У четвер, 17-го липня, «Сокіл» провів перше тренування, яке відбулося у Шпитьках (на стадіоні у Михайлівці-Рубежівці наразі проходять роботи по підживленню і укріпленню газону). На перегляді в команді знаходиться декілька досить відомих на теренах Київщини гравців. Відбулися певні зміни і в тренерському штабі: відтепер асистентом головного тренера є Олександр Михайлович Бабак. 43-річний фахівець свого часу чимало пограв на професійному рівні, зокрема захищав кольори бориспільського «Борисфена», ФК «Львів», алчевської «Сталі» , ПФК «Суми», виступав у чемпіонаті Азербайджану. Олександр Бабак ставав срібним призером першої ліги України (сезон 2002-2003), двічі срібним призером другої ліги України (1997-1998, 2000-2001), а також переможцем другої ліги України (2001-2002).

З 2019 по 2022 рік Олександр Бабак працював тренером у клубі першої ліги України «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), а раніше – тренером голкіперів у «Чайці» (Петропавлівська Борщагівка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P