29.03.2024

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Поразка у контрольному матчі

“Сокіл” провів останній перед стартом на Меморіалі Чанових контрольний матч. У Бузовій підопічні Олега Самченка зустрілися з учасником чемпіонату України серед аматорів – АФСК Київ. Поєдинок завершився перемогою киян з рахунком 2:1.

Лік голам у матчі відкрив Микола Бойко. Вінгер Сокола у другому таймі обікрав захисника і реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Згодом дві чудові нагоди змарнував Ромарік. Камерунець двічі розстрілював ворота суперника з метра, але в обох випадках примудрився влучити у воротаря. Розплата за змарновані нагоди спіткала Сокіл наприкінці матчу, коли протягом декількох хвилин кияни двічі вразили ворота Дениса Толєбаєва. У підсумку – 1:2.

Зауважимо, що “Сокіл” відіграв у матчі двома різними складами, а тренерський штаб знову переглянув низку потенційних новачків.