05.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Юні соколята дебютували в Кубку Немішаєвого

У суботу, 7 листопада, в житті нашої дитячої академії відбулася знакова подія – гравці віком 8-10 років під керівництвом Андрія Ковтуна та В’ячеслава Скоропада дебютували в офіційних змаганнях. Сталося це у Nemesh Cup kids 2020, який проводиться на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу.

У першому турі наша команда зіграла два матчі. І якщо проти більш досвідчених однолітків з Біличів у наших хлопців не вдалося відібрати очки, то після проведеної роботи над помилками соколята кардинально змінили малюнок гри та здобули достойний результат, зігравши 2:2 з вихованцями Академії Алієва!

Щодо самої гри, то для нашої команди результат на табло не надто важливий. Насамперед, тренерський штаб хоче за допомогою офіційних матчів підняти ігровий та дисциплінарний ріень гравців. Та й побудова команди через призму змагань відбувається набагато швидше.

Склад “Сокола”: Богдан Грабовий, Нікіта Левченко, Єгор Вітвіцький, Ян Сень, Максим Чемерис, Святослав Ткачик, Владислав Рапчевський, Євген Верех, Семен Бланк, Кіріл Монарх, Максим Москальчук, Назар Борисовець, Нікіта Кожемяка, Давід Самойленко, Владислав Кукурудза, Максим Загородній, Денис Плічко

Відтепер щосуботи на юних моколят очікують матчі Кубку Немішаєвого. Змагання проходять на високому рівні – зал, арбітраж, пряма трансляція всіх матчів в інтернеті. Тому запрошуємо Вас спостерігати за нашими молодими футболістами і вболівати за них!

1 thought on “Юні соколята дебютували в Кубку Немішаєвого

  1. Молодці, соколята !!!
    Вітанння і вдячність тренерам за навчання та дисципліну. Дуже приємно, що в селі використовується так потенціал, вийшли на новий рівень, цікава гра в змаганні. Успіхів та натхнення в роботі тренерам, есоколята наполегливості, впевненості і всім міцного здоров’я!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P