19.03.2024

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Третя домашня перемога

В рідних стінах СФК «Сокіл» наразі демонструє в чемпіонаті Київщини 100%-й результат.

У суботу, 17-го вересня, підопічні Олега Самченка у Михайлівці-Рубежівці провели третій домашній матч – і знову перемогли. Цього разу «соколи» виявилися сильнішими за новачка вищої ліги – СК «Гатне», якому наша команда неодноразово протистояла у турнірах районного рівня.

Долю зустрічі вирішили два голи, які «Сокіл» провів у середині другого тайму. Рахунок відкрив Володимир Пластун. На 60-й хвилині фланговий півзахисник реалізував пенальті, який заробив Владислав Коба. За сім хвилин перевагу «Сокола» подвоїв Олександр Пустовіт. Вічно молодий центральний захисник підключився на кутовий і після передачі Віталія Ємельянова з близької відстані розстріляв ворота суперників.

Перемога з рахунком 2:0 дозволила «Соколу» піднятися на четверте місце у турнірній таблиці. В активі команди з Михайлівки-Рубежівки дев’ять очок. Попереду іванківський «Штурм» (10 очок), СК «Білгород» (13 очок) та «Дружба» (Мирівка).

Турнірна таблиця чемпіонату Київщини

Наступний матч «Сокіл» також проведе вдома – команда прийматиме юнаків столичної «Ніки».