26.03.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Невдалий виїзд у Денихівку

В рамках 19-го туру чемпіонату Київської області “Сокіл” побував на гостинах у одного із лідерів турніру – “Денгоффа” з Денихівки.

Початок матчу видався вдалим для підопічних Олега Самченка. Зусиллями Максима Ломако “соколи” вже на 12-й хвилині вийшли вперед. На жаль, перевага нашої команди протрималася недовго. Менш ніж за дві хвилини Ігор Бровко обіграв чотирьох (!) гравців “Сокола” і з декількох метрів точно пробив у дальній кут.

Шанси на успіх команди з Михайлівки-Рубежівки розчинилися у повітрі після прикрих помилок Сергія Сафронова. Невпевнена гра голкіпера “Сокола” призвела до двох пропущених голів. І на цьому проблеми для “жовтих” у першому таймі не вичерпали себе. Перед перервою наша команда пропустила четвертий гол. Тарас Фільчаков дозволив найкращому бомбардиру цьогорічного чемпіонату Київщини Сергію Третяку безперешкодно пробити після подачі з кутового.

По перерві у воротах “Сокола” побувало ще два м’ячі. Гірку пілюлю поразки міг трошки підсолодити Юрій Сапоненко. Проте центральний півзахисник бездарно виконав 11-метровий штрафний удар, який заробив Олександр Пустовіт. Тож у підсумку маємо поразку – 1:6. Попереду домашній матч з лідером сезону – “Нивою” (Бузова).

“Денгофф” (Денихівка) – “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) 6:1
Голи:
Бровко 14, Третяк 32, 44, Рустамов 39, Рудика 76, Солонина 86 — Ломако, 12

“Сокіл” (стартовий склад): Сафронов, Бойченко, Федоренко, Фільчаков, Андрейчіков, Васильєв, Валага, Гусін, Шаменко, Білецький, Ломако. На заміну виходили: Приходько, Сапоненко, Пустовіт, Скаскевич, Ємельянов, Пенгрин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P