05.06.2023

СФК Сокіл

Михайлівка – Рубежівка

Нелогічна поразка у Святопетрівському

У другому турі Суперліги Києво-Святошинського регіону “Сокіл” на виїзді зустрічався з дуже амбітною командою – “Баварія” (Святопетрівське). Щоправда її амбітність проявляється переважно у певних закулісних іграх і грубощах на футбольному полі, на яку чомусь закривають очі арбітри. Пояснень цьому дивному явищу може бути декілька. Можливо, вся справа у низькій кваліфікованості певних арбітрів. Можливо, у проблемах з зором. Не варто виключати й варіанту з заангажованістю, хоча у таке не хочеться вірити.

У матчі “Баварія” – “Сокіл” дивних і непослідовних рішень арбітра теж вистачало, що залишимо на його совісті. Щодо футбольної складової матчу, то підопічні Олега Самченка створили значно більше моментів і награли на перемогу. Проте не скористалися своїми чисельними нагодами, за що заплатили високу ціну – поразку. Долю зустрічі вирішив гол, який був проведений на 48-й хвилині. “Соколи” вкотре неуважно зіграли у захисті при стандартному положенні – відзначився новачок “Баварії” Сергій Доценко, який без перешкод пробив після подачі з кутового.

“Баварія” (Святопетрівське) – “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) 1:0
Гол:
Доценко 48

“Сокіл”: Толебаєв, Бойченко, Пустовіт, Федоренко, Андрейчіков, Васильєв, Валага (Ломако, 74), Шаменко, Вдовіченков, Фільчаков, Обулор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

СФК СОКІЛ Михайлівка-Рубежівка © Всі права захищені |
P